İstanbul Yoga Merkezi kuruluşudur.

Seans Saatleri

Hem çalışanlar, hem de zamanı esnek ev hanımları, serbest çalışanlar ve öğrenciler için uygun düşecek saatlerde yoga seansları düzenliyoruz.

Seanslarımızda seviye yoktur; merkezimizdeki uygulamaları Vazişta stilinde (zorlamadan ve aşırı güç kullanmadan) yaptırdığımız için seanslar herkese açıktır.

 

Detaylar için tıkla...

 

Seans Ücretleri

İsterseniz tek bir seans , isterseniz çok sayıda seans, isterseniz sınırsız paket alabilirsiniz. Sınırsız paketlerimiz 3-6-12 aylık farklı ayları kapsıyor, istenirse bir aya varan paket dondurma yapılabiliyor.

 

Detaylar için tıkla...

 

Seans İçerikleri

İstanbul Yoga Merkezi'nde yoga her yönüyle uygulatırılıyor, yoga duruşları, nefes terapisi ile prana kontrolü (pranayama), içe dönüş çalışmaları, meditasyon, derin gevşeme ve yoga felsefesi ile uygulamalarınızı genişletebilir, kişilik gelişiminizi gerçekleştirip, günlük hayatla daha rahat başa çıkabilirsiniz.

 

Detaylar için tıkla...

 

Eğitmenler

İstanbul Yoga Merkezi'nde verim alındığına inandığımız ve kişisel olarak da uyguladığımız Vivekananda Yoga Üniversitesi uygulamalarını yaptırıyoruz. Hangi eğitmenin seansına girerseniz girin, seanslar standarttır ve aynı keyfi alabilirsiniz.

 

Detaylar için tıkla...

 

 

T/F: 02163688482  basvuru@yogamerkezi.com

Caddebostan İskele Sok. Nil Apt. No 17 D 202 İstanbul

 

 

Copyright 2001

İstanbul Yoga Merkezi